Про фінанси

У вартість проживання в будинку для людей похилого віку в Харкові Дерево життя вже включено все, що може знадобитися нашим клієнтам: комфортабельний номер із сучасним ремонтом та меблями, комунальні платежі за нього, харчування за режимом, спеціалізоване медичне обладнання, гонорар обслуговуючого персоналу. Плата за дані послуги повністю виправдана, тому якщо клієнт має власні заощадження, то таким способом він зможе витратити їх максимально ефективно. Родичі похилого віку, вирішивши оплатити його проживання у нас, також оцінять вигоду такого рішення.

Наш клієнт – це людина похилого віку, яка можлива:

- не може залишитися без нагляду родичів чи доглядальниць за станом свого здоров'я;

- хоче провести свою старість далеко від нагальних проблем та вирішення побутових питань;

- хоче зустріти старість комфортно, об'єднавшись із людьми свого віку, які мають схожі інтереси;

- людина з обмеженими можливостями, якій необхідний постійний медичний супровід;

- хоче відновити здоров'я після операції, захворювання та інших проблем зі здоров'ям.

Крім цього, за вашим бажанням, договір на проживання в будинку для літніх людей у ​​Харкові або в нашій філії в Полтаві чи Дніпрі можна оформити і на короткий, і на більш тривалий період.

Про наших мешканців

Наші клієнти – люди, які дбайливо ставляться до свого здоров'я, комфорту та часу. Саме тому ми оформляємо необхідні документи максимально швидко та прозоро. Ця процедура своєю простотою кардинально відрізняється від тієї, яку потрібно пройти у державних установах.

Подать заявку на оформление в пансионат "Дерево жизни"